Brands

Let It Roll

Globální lídr mezi drum & bassovými brandy

Let It Roll už dávno není pouze velký hudební festival. 20 let od svého založení je to značka, která udává trendy celému drum & bassovému světu. Nejen v jeho rámci pak vytváří pro své fanoušky unikátní a inovativní zážitky. Zároveň staví na zodpovědném přístupu při realizaci svých aktivit, od obsáhlého ekologického programu přes charitativní činnost až po dlouhodobé vzdělávání hudebních fanoušků a návštěvníků akcí.

Frontline

”Straight to the Frontline!”

Značka Frontline přišla v létě 2022 s prvním ročníkem čistě rapového festivalu. Na konci června se tedy do autokempu v Jinolicích sjeli fanoušci primárně české, ale i slovenské rapové scény a užili si live vystoupení velkých jmen jako Yzomandias, Nik Tendo, Smack One nebo Cashanova Bulhar. Po prvním ročníku bylo jasné, že nezůstane jen u letního festivalu, což naznačil zářijový Stalin, který také sklidil úspěch. Ten jen dál prohloubil fakt, že je o značku a eventy, které dělá, zájem a proto jsme odhodlaní, dál pracovat na tom, abychom eventy pod značkou Frontline dělali častěji, než jednou za rok a aby značka přesáhla i do jiných sfér.

Imagination

Největší tuzemský halový festival soustředící se na drum & bass a harder styles

Festival nabízí propojení moderních elektronických hudebních žánrů a jedinečný audiovizuální zážitek na dvou stagích. Během noci vystoupí na unikátních scénách vždy mnoho mezinárodně uznávaných projektů. Festival se koná pravidelně ve druhé polovině listopadu a každoročně přivítá přibližně 5 000 návštěvníků. Přijďte si i vy vychutnat to nejlepší z aktuální světové elektronické scény přímo v srdci Evropy a pojďte zjistit, co všechno dokáže vaše představivost.

Devastator

Kingdom of Harder styles

Láska a vášeň k Harder Styles a ke komunitě jejich fanoušků je základním kamenem úspěchu značky Devastator. Díky tomu se tento brand během několika málo let vyvinul z klubové akce do své současné podoby, která má mnoho různých tváří. Od roku 2019 má Devastator jednou za rok vlastní halovou akci, Devastator stage můžete také vidět a slyšet na Imagination Festivalu, čímž představuje žánry jako Hardstyle, Hardcore a Frenchcore dalším a dalším fanouškům.

Liquicity

Pražská edice halových nocí po celé Evropě

Nizozemská značka Liquicity byla založena v roce 2008 a zaměřuje se na propagaci liquid drum & bassu po celém světě. Od té doby se značce podařilo vyvinout vlastní úspěšný label a eventovou divizi, která zahrnuje klubové a halové noci po celé Evropě a jedinečný letní festival. S více než desetiletými zkušenostmi pod svými křídly shromáždili celosvětovou komunitu, která na každou událost přináší nepřekonatelnou pozitivní atmosféru. Naše společnost Beatworx úzce spolupracuje s Liquicity na pražské edici, která se koná jednou za rok v areálu Výstaviště Holešovice.