Brands

Let It Roll

Globální lídr mezi drum & bassovými brandy

Let It Roll už dávno není pouze velký hudební festival. 20 let od svého založení je to značka, která udává trendy celému drum & bassovému světu. Nejen v jeho rámci pak vytváří pro své fanoušky unikátní a inovativní zážitky. Zároveň staví na zodpovědném přístupu při realizaci svých aktivit, od obsáhlého ekologického programu přes charitativní činnost až po dlouhodobé vzdělávání hudebních fanoušků a návštěvníků akcí.

Frontline

”Straight to the Frontline!”

Značka Frontline přišla v létě 2022 s prvním ročníkem čistě rapového festivalu. Na konci června se tedy do autokempu v Jinolicích sjeli fanoušci primárně české, ale i slovenské rapové scény a užili si live vystoupení velkých jmen jako Yzomandias, Nik Tendo, Smack One nebo Cashanova Bulhar. Po prvním ročníku bylo jasné, že nezůstane jen u letního festivalu, což naznačil zářijový Stalin, který také sklidil úspěch. Ten jen dál prohloubil fakt, že je o značku a eventy, které dělá, zájem a proto jsme odhodlaní, dál pracovat na tom, abychom eventy pod značkou Frontline dělali častěji, než jednou za rok a aby značka přesáhla i do jiných sfér.

Imagination

Největší tuzemský halový festival soustředící se na drum & bass a harder styles

Festival nabízí propojení moderních elektronických hudebních žánrů a jedinečný audiovizuální zážitek na dvou stagích. Během noci vystoupí na unikátních scénách vždy mnoho mezinárodně uznávaných projektů. Festival se koná pravidelně ve druhé polovině listopadu a každoročně přivítá přibližně 5 000 návštěvníků. Přijďte si i vy vychutnat to nejlepší z aktuální světové elektronické scény přímo v srdci Evropy a pojďte zjistit, co všechno dokáže vaše představivost.

Devastator

Kingdom of Harder styles

Láska a vášeň k Harder Styles a ke komunitě jejich fanoušků je základním kamenem úspěchu značky Devastator. Díky tomu se tento brand během několika málo let vyvinul z klubové akce do své současné podoby, která má mnoho různých tváří. Od roku 2019 má Devastator jednou za rok vlastní halovou akci, Devastator stage můžete také vidět a slyšet na Imagination Festivalu, čímž představuje žánry jako Hardstyle, Hardcore a Frenchcore dalším a dalším fanouškům.

Liquicity

Pražská edice halových nocí po celé Evropě

Nizozemská značka Liquicity byla založena v roce 2008 a zaměřuje se na propagaci liquid drum & bassu po celém světě. Od té doby se značce podařilo vyvinout vlastní úspěšný label a eventovou divizi, která zahrnuje klubové a halové noci po celé Evropě a jedinečný letní festival. S více než desetiletými zkušenostmi pod svými křídly shromáždili celosvětovou komunitu, která na každou událost přináší nepřekonatelnou pozitivní atmosféru. Naše společnost Beatworx úzce spolupracuje s Liquicity na pražské edici, která se koná jednou za rok v areálu Výstaviště Holešovice.

Prague Music Week

Nová  hudební  událost  Prague  Music  Week,  která  navazuje  na  úspěšnou  konferenci  a showcase  festival  Nouvelle  Prague, se představí  od  9.  do  11.  listopadu  na pražském Smíchově. Široký program určený jak pro širokou veřejnost, tak pro hudební profesionály nabídne desítky koncertů, přednášek, panelových diskusí, workshopů a v neposlední řadě také veletrh služeb  a  technologií  spojených  se  světem  hudby.