Devastator Hall – 10 years anniversary proběhne již za dva týdny

Devastator představuje další díl ze serie harder styles halovek v ČR – Devastator Hall. Tato akce, která oslaví 10let své existence proběhne za dva týdny v pátek 16. září v Malé sportovní hale v pražských Holešovicích. Na co se můžete těšit?

Praha se opět po roce otřese v základech. Stane se tak v rámci dalšího, tentokráte jubilejního, desátého vydání halové akce Devastator Hall. Akce se uskuteční v pátek 16. září v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích. Po dlouhé době se můžete těšit na kvalitní akci bez jakýchkoliv omezení a nařízení vlády.

V průběhu noci se můžete těšit na ty největší hvězdy patřící do „škatulky“ harder styles! Zastoupen bude jak hardcore, tak i hardstyle.

Milovníci hardcore se mohou těšit na nejznámější ženskou zástupkyni tohoto žánru. Tím není nikdo jiný, než Miss K8, která přiveze sebou představit své album ECLIPSE. Té bude určitě dobře sekundovat maskovaný D-fence. Dalším lákadlem bude hardstylové vystoupení dvojice Devin Wild a Hard Driver. Rawstyle bude reprezentován další dvojicí Rejecta a Warface. O domácí suport se postarají bratři Sixtas a Mejsi. Warm up bude v rukou nováčka Caldaro. No a na závěr rozhodně nebude chybět frenchcore, se kterým se představí slavné domácí duo Hungry Beats!

Vstupenky na tuto akci jsou zatím stále v předprodeji za 830 Kč. Pokud máte v plánu vyrazit s kamarádem, takže určitě pořiďte lístek Double Power, který vyjde na 1. 450 Kč! Ten tedy každého z vás vyjde v přepočtu na 725 Kč, čímž ušetříte víc jak 100 Kč na lístku, a to se už vyplatí! Vstup do areálu akce je možný od 16 let

Na místě akce bude k dispozici omezené množství Lockerboxů (uzamykatelných skříněk) za 150 Kč/noc (+100 Kč vratná záloha na klíček). K dispozici bude také šatna a to za 40 Kč/kus a batoh 60 Kč/kus.

I letos si pořadatelé pro vás ve spolupráci s Woow připravili aplikaci, kde si můžete sestavit vlastní line up a dostávat upozornění na nadcházející sety a události, podívat se na mapu a najít své přátele. Aplikace bude ke stažení pro zařízení Apple a Android nejpozději týden před eventem.

Více informací naleznete na: https://devastatorevents.cz/