PŘEDSTAVUJEME KOMPLETNÍ LINEUP NA DEVASTATOR HALL 2022!

Drazí fanoušci Harder Styles,

letošnímu ročníku Devastator Hall věnujeme pečlivé přípravy. V současnosti máme za sebou šestici oznámených zahraničních headlinerů, kteří vám podle vašich ohlasů udělali velkou radost. A to dělá radost nám! Nyní je na čase si představit finální podobu lineupu pro Devastator Hall 2022.

Tento rok si fanoušci Harder Styles rozhodně přijdou na své. České premiéry se dočká WARFACE (NL), čímž potěšíme zejména fanoušky, kteří se na jeho debut těší již od neuskutečněné Devastator Hall 2020. Konečně si tak budeme moci vychutnat jeho špičkovou produkci i v Česku. A nebude se jednat o jedinou premiéru…

Jeden z nejuznávanějších producentů současnosti a člen hvězdného uskupení The Elite HARD DRIVER (NL) – se také v České republice představí vůbec poprvé, a to příznačně v době, kdy se na světlo světa dostává jeho čtvrté sólové album HDNA.

Přední zástupce mladé krve holandské Hardstyle scény DEVIN WILD (NL) se fanouškům po své české premiéře na Devastator Takeoveru v pražském Storm Clubu v roce 2019 předvede v rámci svého debutového vystoupení na Devastator Hall. Jeho progresivní zvuk se ve světě těší veliké oblibě a my jsme zvědaví, čím nás v rámci svého vystoupení překvapí v září.

Raw Hardstyle producent REJECTA (NL), který se po produktivních třech letech vrací do naší krajiny, uvede své druhé album ‘The Keymaker’ toto léto na hlavní stagi festivalu Defqon.1 a my se již nemůžeme dočkat, až jej v září představí v plné kráse i českým fanouškům.

A do pětice všeho holandského, maskovaný Hardcore matador D-FENCE (NL) vystoupí se svou nekompromisní selekcí během své druhé návštěvy České republiky. Devastující basové frekvence a tempo jeho produkce rozhodně nikoho nenechají nečinně přešlapovat na místě, čímž potěší každého zarytého Hardcore fanouška.

Skutečným klenotem tohoto Harder Styles svátku bude vystoupení ukrajinské bohyně Hardcoru MISS K8. Ničitelka stageí těch největších Harder Styles eventů přijede po několikaleté pauze opět do Prahy a se svým novým albem ECLIPSE rozpoutá bojiště na danceflooru Malé Sportovní Haly.

České barvy bude na Devastator Hall reprezentovat elitní sestava DJs a producentů z naší domoviny. Samotný večer zahájí se svým oldschool setem CALDARO, který si na Devastator Hall zahraje vůbec poprvé. Těšit se můžete také na legendární frenchcore & hardcore dvojici HUNGRY BEATS, královnu české Harder Styles scény MEJSI a také nepřehlédnutelné hardstylové duo sourozenců SIXTAS.

Fanoušci Harder Styles, pojďte s námi společně 16. září v Malé Sportovní Hale prožít noc žánrů, které tak milujeme a ukázat světu, že Praha má na Harder Styles mapě své právoplatné místo! V prodeji je aktuálně první vlna vstupenek za 730 Kč / €32.